Dmuchany plac zabaw bilardowych

Mega Snooker

Wyobraź sobie Snookera, w którym nie liczy się tyle siła rąk, co siła nóg, a zamiast korzystać z bilardowego kija wykorzystujesz kopnięcia, podobnie jak w piłce nożnej. To oryginalna zabawa możliwa wyłącznie w przypadku Snookera Max, na którego wynajem możesz zdecydować się już dziś. Zapewniamy – mnóstwo frajdy i oryginalne urozmaicenie harmonogramu imprezy gwarantowane.

Dmuchany plac zabaw osiąga wymiary nawet 8 metrów długości i 4 metrów szerokości. To zapewni wygodną grę, w której może wziąć udział dowolna liczba osób. Powierzchnia Snookera wyłożona jest specjalnym materiałem, chroniącym stopy graczy przed otarciami, a nawet poślizgami, dzięki czemu każdy będzie czuł się bezpiecznie. Snooker potrafi być bardzo zaskakującą rozgrywką – to sprawka dmuchanych ścian, przez które kule mogą zmienić kierunek w najmniej spodziewanym momencie.

Ogólnym celem zabawy, podobnie jak w tradycyjnym Snookerze, jest wbicie wszystkich dmuchanych bil w odpowiednie kieszenie, inaczej łuzy. Jeśli sądzisz, że to banalnie łatwa zabawa, jesteś w błędzie. Każde kopnięcie musi być bowiem bardzo precyzyjne, a uczestnik musi wykazać się nie tylko celnością, ale także sporą sprawnością fizyczną, bo rozgrywka zajmuje co najmniej kilkanaście minut.

Snooker Max już wielokrotnie udowodnił, że sprawdza się na wszelkiego rodzaju eventach plenerowych. Bawił dorosłych i najmłodszych, zarówno podczas pikników rodzinnych, jak i imprez sportowych, również tych, organizowanych dla małych i dużych firm, dbających o teambuildingowy charakter wydarzenia. Możesz być więc pewien, że urozmaici także Twoją imprezę i wzniesie ją na sam eventowy szczyt.

  • Wymiary: (8 m x 4 m x 0,4 m)
  • Przepustowość: 6 os/ min
  • Cena: od 2900 zł netto