Dmuchańce dla dzieci

Tor przeszkód "Potwory i Spółka"

Nie ma dziecka, które nie miałoby słabości do Potworów i Spółki. Wiemy o tym doskonale, dlatego w ramach tej wiedzy i na prośby rodziców włączyliśmy do naszej oferty kolorowe dmuchańce dla dzieci o bajkowej tematyce, prosto z fabryki Disneya i Pixara.

Gigantyczny, dmuchany tor przeszkód sprawdzi się wszystkich imprezach plenerowych, których gośćmi są także najmłodsi. Maluchy zaintryguje nie tylko wielobarwna, pełna bajkowych dodatków sceneria, ale przede wszystkim szereg zabaw, które czekają na nich w środku. Mowa o wysokich zjeżdżalniach i ścianach wspinaczkowych, które umożliwiają zarówno zabawę w pojedynkę, jak i rywalizację z ulubioną koleżanką lub ulubionym kolegą. Wszystkiemu towarzyszyć będzie radosna muzyka z playlisty, którą stworzymy w oparciu o gusta naszych maluchów.

W ponad 20-metrowej atrakcji znajdzie się miejsce także dla rodziców, chcących przeczekać czas zwariowanej zabawy dzieci. Dorośli mogą, wedle życzenia, pozostawić maluchy pod opieką naszego uśmiechniętego zespołu, który zajmie się nie tylko transportem i montażem dmuchańca, ale również jego obsługą. Jak widzisz, oferujemy kompleksowe działanie, które z pewnością wspomoże Twój plenerowy event.

  • Wymiary: (20,7 m x 12,4 m x 8 m)
  • Przepustowość: 6 os/ min
  • Cena: od 6500 zł netto