Tor z przeszkodami

Moc Olimpu

Jedyna tego rodzaju dmuchana atrakcja zręcznościowa na świecie. Wipeout Gigant zdobył serca wszystkich miłośników dobrej zabawy za granicą i teraz dotarł tutaj, do nas, żebyś Ty, jako nasz klient, mógł poznać czym jest oryginalna atrakcja, uświetniająca każdą imprezę plenerową.

Wymiatacz jest bowiem torem przeszkód złożonym z sześciu dwumetrowych, ułożonych w linii prostej dmuchanych kul, połączonych w połowie trasy wąskimi równoważniami. Do zadań uczestników należy jak najszybsze przejście na drugą stronę toru, pokonując kule w dowolny sposób – przez skakanie, pełzanie, wspinanie. Dowolny, bo oceniana jest nie technika, a czas.
Dla najbardziej wymagających zawodników przygotowaliśmy dodatkową możliwość – mniejsze wypełnienie kul, przez co będą się zdecydowanie łatwiej zapadać, a ich pokonanie będzie wymagać nie tylko szczęścia, ale także precyzji i umiejętności.

Oczywiście całość jest bardzo bezpieczna, bo nawet w przypadku niepowodzenia i upadku zawodnik spada na mięciutkie, otoczone specjalnymi słupami i siatką podłoże. Co więcej, nad całością czuwać będzie nasz zespół, który zajmie się nie tylko transportem i montażem atrakcji, ale także jej obsługą. Nic nie grozi zawodnikom – poza świetną zabawą i mnóstwem rewelacyjnych wspomnień.

  • Wymiary:(32 m x 6,7 m x 4,5 m)
  • Przepustowość: 6 os/ min
  • Cena: od 8000 zł netto