Dmuchane przeszkody

Ryzyko Mistrzów

Nowoczesny, nietypowy i należący do grona najtrudniejszych atrakcji dmuchanych świata – Wipeout Mistrzów. Osiem dmuchanych i dużych, bo aż dwumetrowych kul, po których każdy z uczestników, biorących udział w zabawie musi przedostać się na drugą stronę toru. Biegnąc, skacząc, pełzając lub wspinając się – technika jest dowolna, bo liczy się efekt, czyli czas, w jakim zawodnik pokona ten 28-metrowy tor przeszkód.

Atrakcja w sam raz na imprezę plenerową, niezależnie do tego, czy gośćmi będą rodziny z dziećmi, grono znajomych czy współpracowników z jednego biura, których szef zachęca do integracyjnej zabawy. Wipeout Mistrzów jest bowiem gwarancją świetnej zabawy, którą docenia się niezależnie od wieku. Tym bardziej, jeśli jest się zwolennikiem adrenaliny i emocji, dzięki którym zabawa zapadnie w pamięć na bardzo długo.

Wraz z podjęciem decyzji na wynajem dmuchanego toru przeszkód, w pakiecie dostajeszprofesjonalny zespół, który zadba o przetransportowanie, bezpieczne zamontowanie i obsługę Wipeoutu. Pamiątkowe fotki ze zmagań z dmuchanymi kulami także przewidziane.

  • Wymiary:(27,7 m x 6,8 m x 4,3 m)
  • Przepustowość: 6 os/ min
  • Cena: od 8000 zł netto