Dmuchańce reklamowe

Ogromny puchar

Zabawa to jedno –o tę dbamy w pierwszej kolejności. I Puchar Gigantów ją zapewni, bo z dziurą poniżej centralnej części, umieszczonej na wysokości 5 metrów staje się tarczą, do której każdy ochotnik będzie mógł próbować trafić, co, już teraz mówimy, nie należy do najłatwiejszych zadań. Otwór jest bowiem niewielki w stosunku do rozmiarów całej atrakcji. Próbę jednak może podjąć każdy – i dziecko, i dorosły uczestnik imprezy. Zabawa sprawdzi się więc doskonale na wszelkiego rodzaju eventach plenerowych, głównie rodzinnych.

To jednak nie wszystko. Puchar Gigantów można bowiem śmiało przypisać także do kategorii dmuchańców reklamowych. W jego środkowej części i także odrobinę wyżej na życzenie naszych klientów możemy zamontować wybrane logo o szerokości sięgającej nawet 1,5 m. Tak udekorowany Puchar, przetransportowany do jednego z głównych miejsc imprezy stanie się gwarancją wymiernego efektu reklamowego, który docenią zarówno właściciele dużych, jak i małych firm.

To jak, zainteresowany? Wiedz, że w ramach wynajmu dmuchańca dorzucamy profesjonalny zespół, który wyręczy Cię w kwestii transportu, montażu oraz obsługi atrakcji.

  • Wymiary:(4 m x 2,5 m x 5 m)
  • Przepustowość: 6 os/ min
  • Cena: od 2000 zł netto