Duże dmuchańce

Tarcza Spartan

Celność możesz ćwiczyć nie tylko na strzelnicy i w barze wyposażonym w tradycyjną tarczę i plastikowe lotki. My oferujemy coś więcej. Coś, co uczyni z Twojego eventu główny temat rozmów gości przez następne miesiące.

Mowa o Tarczy Heliosa – ponad czterometrowym dmuchańcu, w granicach którego znajduje się pięć tarcz, każda wyposażona w swojej centralnej części w jeden, stosunkowo niewielki otwór. Trafić w niego piłką możesz zarówno rzucając, jak i kopiąc – technika ma niewielkie znaczenie, bo liczy się efekt, czyli uzyskanie odpowiedniej ilości punktów za pomocą jak najmniejszej ilości rzutów.

Doskonała forma rywalizacji w gronie znajomych, która ze względu na swój sportowy charakter sprawdzi się bardzo dobrze na rodzinnym pikniku, okolicznościowym festynie lub evencie firmowym, który zorganizowano z myślą podarowania pracownikom odrobinę dobrej zabawy. Byliśmy we wszystkich tych miejscach i w każdym z nich rewelacyjnie sprawdzała się zarówno sama Tarcza, jak i przysłany przez nasz zespół, zajmujący się transportem, instalacją, obsługą i opieką sprzętu. Widzisz więc, że decydując się na wynajem dużych dmuchańców z naszej oferty, otrzymujesz kompleksową obsługę, która ściąga z Twoich barków wszelkie zmartwienia o powodzenia imprezy.

  • Wymiary:(4 m x 2,5 m x 5 m)
  • Przepustowość: 6 os/ min
  • Cena: od 3000 zł netto