Dmuchany plac zabaw dla dzieci

Plac Zabaw „Gnomy”

Dotarł i do nas – dmuchany plac zabaw dla dzieci o wyglądzie przyciągającym maluchy nawet z drugiego końca imprezowego pola. Dmuchaniec pełen przyjaciół-krasnoludków, domków i kolorowych roślin oferuje najmłodszym zabawę w tunelach, suchym basenie z piłeczkami, na torach przeszkód i strefach przeznaczonych do skakania. A co oferuje Tobie? Gwarancję udanego eventu plenerowego, którzy przypadnie do gustu, oczywiście, dzieciom, ale także dorosłym.

Cały teren dmuchanego placu zabaw wyłożony został specjalnym materiałem, chroniącym drobne stopy maluchów. W dodatku otoczony jest pneumatycznymi bandami, które chronią dzieci przed bolesnym upadkiem. Bezpieczeństwa całej atrakcji dopełni fakt, że obsługę placu zabaw i opiekę nad uczestnikami zabawy zlecimy naszemu zespołowi. Podobnie jak transport dmuchańca i jego profesjonalny montaż.

Powinieneś wiedzieć, że Plac Zabawy „Gnomy” to tylko jeden z elementów naszej rozbudowanej oferty. Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem rewelacyjnej strefy malucha, możesz zerknąć na pozostałe atrakcje, w których znajdziesz m.in. dmuchane zamki dla dzieci i zjeżdżalnie – wszystkie w bajkowym klimacie, w sam raz dla najmłodszych.

  • Wymiary: (12,3 m x 8,5 m x 4,3 m)
  • Przepustowość: 6 os/ min
  • Cena: od 4000 zł netto