Zjeżdżalnia dmuchana

Zjeżdżalnia „Kosiarka”

Świat krasnoludków, gnomów, malutkich domków i leśnych stworzeń jest w zasięgu Twojej imprezy. Wystarczy, że zdecydujesz się na wynajęcie dmuchanej zjeżdżalni Kosiarki, która dzięki swoim dużym rozmiarom, pięknym kolorom i realistycznym wzorom zainteresuje dzieci i rozbawi dorosłych – a to już pierwszy krok do eventowego sukcesu, szczególnie jeśli mowa o imprezach plenerowych.

Zjeżdżalnia dmuchana Kosiarka to źródło zabaw dla nawet sześciorga dzieci jednocześnie. Wyłożona specjalnym materiałem będzie bezpieczna dla małych stópek, a w towarzystwie starannie dobranej, dziecięcej muzyki przypadnie jeszcze bardziej do gustu najmłodszych. Atrakcja będzie tym bardziej bezpieczna, że nad całą zabawą czuwać będzie powierzony Twojej imprezie zespół – techników, którzy zajmą się transportem, montażem i demontażem dmuchańca oraz, na Twoje specjalne życzenie, także animatorów, do zadań których będzie należało sprawowanie opieki nad maluchami i zabawa z nimi. To umożliwi rodzicom, uczestniczącym w Twoim evencie na chwilę odpoczynku na własnych zasadach.

Zjeżdżalnia Kosiarka to tylko jedna z szeregu dmuchanych atrakcji dla dzieci, które możesz znaleźć w ofercie naszej firmy. Jeśli interesuje Cię stworzenie specjalnej dziecięcej strefy zabaw, powinieneś się z nimi zapoznać, bo nasz katalog to także duże, kolorowe, dmuchane place zabaw o bajkowej tematyce, w sam raz na rodzinny event plenerowy.

  • Wymiary: (8,6 m x 6,7 m x 7,2 m)
  • Przepustowość: 6 os/ min
  • Cena: od 3000 zł netto