Zamki dmuchane

Zamek „Studnia”

Zaznajmy odrobinę bajkowo-ogrodowej tematyki. Dmuchany Zamek Studnia jest bowiem środowiskiem naturalnym krasnoludków, gnomów i innych leśnych stworzeń, bliskich sercom najmłodszych. Jako atrakcja eventowa jest za to tym elementem, który urozmaici harmonogram Twojej imprezy i nada mu pożądaną wielobarwność.

Dmuchany zamek w kształcie studni to miejsce wszelkiego skakania, leżakowania i wspinaczki – zawsze bezpiecznego i radosnego. Duże rozmiary atrakcji, sięgające nawet 8 metrów w wysokości i 7 metrów w szerokości, oferują zabawę całej gromadzie maluchów, nie tylko parze, a dobrana przez nas tematyczna muzyka sprawi, że atrakcja doskonale odnajdzie się nie tylko na typowo rodzinnym evencie, ale także imprezie tematycznej – leśnej, fantasy lub po prostu, dziecięcej. Razem z innymi atrakcjami z naszej oferty, w szczególności z Placem Zabaw „Gnomy” i Zjeżdżalnią „Kosiarką”, da Ci możliwość stworzenia złożonej, przepięknej strefy malucha, w której rozkochają się wszyscy milusińscy.

Decydując się na wynajem zamków dmuchanych naszej firmy, stawiasz na profesjonalne i kompleksowe działanie – transport, montaż i obsługę, które ściągną z Twoich barków cały stres związany z organizowaniem tak dużych atrakcji i opieką nad nimi. Tobie pozostanie tylko cieszyć się powodzeniem imprezy.

  • Wymiary: (8,1 m x 7 m x 6,7 m)
  • Przepustowość: 6 os/ min
  • Cena: od 2700 zł netto