Zjeżdżalnie dmuchane dla dzieci

Zjeżdżalnia „Smerfy”

U nas ją znajdziesz. Jedyną taką zjeżdżalnię dmuchaną dla dzieci stworzoną w całości w oparciu o smerfową tematykę. Klakier, smerf Zgrywus i roślinność typowa dla smerfowego świata – to sceneria, która przyciągnie maluchy tak, jak woda z cukrem przyciąga komary. Za to szeroka, długa i mięciutka zjeżdżalnia jest tym, co zatrzyma milusińskich przy atrakcji na bardzo długo. Tym bardziej, że ze względu na duże rozmiary atrakcji dzieci mogą bawić się w dużej grupie, nie w pojedynkę.

Ciebie jako organizatora pewnie zainteresuje także fakt, że zjeżdżalnia wykonana została w zgodzie z najbardziej rygorystycznymi normami bezpieczeństwa i jakości, a jej intensywne kolory nie wyblakną nawet w trakcie najbardziej słonecznego, upalnego dnia. Bajkowe postaci obecne przy zjeżdżalni są także idealnymi modelami – zarówno dzieci, jak i dorośli mogą cyknąć sobie z nimi zdjęcie. W dobie Facebooka to bardzo atrakcyjny dodatek.

Powinieneś jednak wiedzieć, że smerfowa zjeżdżalnia jest jednym elementem z grona kilkudziesięciu atrakcji, tworzących naszą ofertę. Jeśli planujesz organizację typowo dziecięcego eventu lub po prostu, chcesz w ramach swojej imprezy plenerowej stworzyć specjalną, rozbudowaną strefę malucha, powinieneś się z nimi zapoznać. Dmuchane place zabaw o disneyowskiej tematyce czekają na Ciebie i wynajem.

  • Wymiary: (8,2 m x 7 m x 6,1 m)
  • Przepustowość: 6 os/ min
  • Cena: od 3000 zł netto