Wypożyczalnia zjeżdżalni dmuchanych

Zjeżdżalnia "Dino"

Nutka egzotyki, wielobarwność i gwarancja świetnej zabawy – wszystko to zyskasz decydując się na naszą wypożyczalnię zjeżdżalni dmuchanych, w ofercie której znajduje się m.in. Zjeżdżalnia „Dino”. To dmuchaniec, który ze względu na swoją niezwykle dopracowaną estetykę, duże rozmiary i bezpieczeństwo przyciąga wzrok zarówno dzieci, jak i dorosłych. To jest dopiero sukces, co? Co więcej, doskonale opisuje naszą dmuchańcową działalność, satysfakcjonującą wszystkich gości dosłownie każdego eventu, na którym się pojawiamy.

Jeśli więc interesuje Cię eventowy sukces, poznaj jednego z naszych ulubieńców – Zjeżdżalnia „Dino”, czyli zjeżdżalnię dmuchaną, która oferuje jednoczesną zabawę nawet sześciorgu dzieci, w dodatku wygodną zabawę, bo możliwą na dwóch osobnych torach – jednym do wspinaczki, a drugim do ślizgania. Wejścia na każdy z torów broni duży, czerwony Dino, którego uwadze nie umknie nikt ani nic. Ze względu na swoje duże rozmiary dinozaur będzie widoczny nawet z najdalszego punktu imprezy. Spełni zatem także rolę punktu orientacyjnego, często bardzo przydatnego podczas eventu.

Wybierając naszą wypożyczalnię zjeżdżalni dmuchanych, wybierasz kompleksowe działanie, w ramach którego zawiera się zarówno wynajem dmuchańca, jak i zespołu techników, którzy wyręczą Cię w transporcie, montażu i obsłudze całej zabawy.

  • Wymiary: (9 m x 7 m x 7 m)
  • Przepustowość: 6 os/min
  • Cena: od 2500 zł netto