Dmuchana zjeżdżalnia na wynajem

Zjeżdżalnia "Auto"

Dmuchana zjeżdżalnia w postaci tory samochodowego? To jedna z dmuchanych zjeżdżalni, które znajdziesz w naszej ofercie – Zjeżdżalnia „Auto”. Kolorowy, wyrazisty i oryginalny, którego duże rozmiary umożliwią jednoczesną zabawę gromadce maluchów i stworzą z dmuchańca doskonały punkt orientacyjny na polu Twojego eventu. Piękne barwy zjeżdżalni docenią również rodzice, przesiadujący na dmuchanych siedziskach, tuż przy wejściu do Świata Aut w oczekiwaniu na dzieci.

Konstrukcja dmuchanej zjeżdżalni została dokładnie przemyślana. Dowodem na to jest fakt, że sferę do zjeżdżania i wspinaczki podzielono na dwie równoległe trasy, żeby żadne z dzieci nie przeszkadzało sobie w zabawie. Estetyka Świata Aut jest równie dobrze zaprojektowana, o czym świadczy mnogość elementów ją tworzących – nie tylko główne, czerwone autko, ale również wielobarwna część frontowa i szczegóły charakterystyczne dla toru wyścigowego.

Krótko mówiąc, Zjeżdżalnia „Auto” jest tą atrakcją, która uświetni Twój event i nada mu pożądanej oryginalności. Wraz z zespołem techników, który przypiszemy do dmuchańca, pozbędziesz się ciężaru organizacyjnego i będziesz mógł skupić się w całości na cieszeniu się z udanej imprezy plenerowej.

  • Wymiary: (12 m x 9 m x 8 m)
  • Przepustowość: 6 os/min
  • Cena: od 2800 zł netto