Dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci

Zamek Rekin

Na każdą imprezę rodzinną, na której nie zabraknie najmłodszych gości – dmuchana zjeżdżalnia „Rekin”. To atrakcja, która nada Twojemu eventowi pożądanej, pięknej scenerii, i, co najważniejsze, zapewni dzieciom godziny rewelacyjnej zabawy. Obok dużego, kolorowego „Rekina” nikt nie przejdzie obojętnie. Zdążyliśmy sprawdzić to już na kilkuset gościach, którzy, nie chwaląc się, byli z tej atrakcji bardzo zadowoleni.

Ogromna siła przyciągania dmuchańca pochodzi z jego sporych rozmiarów i wyrazistych kolorów, które w przypadku dmuchanych atrakcji są coraz większą rzadkością. Zaletą jest również fakt, że w granicach dmuchańca znajduje się nie tylko rekin-zjeżdżalnia, ale także mnóstwo mniejszych elementów, nadających mu charakteru – palmy, dmuchane siedziska i ustawiony równolegle do rybki tor wspinaczkowy. Dzięki niemu dzieci nie będą musiały wspinać się w tym samym miejscu, w którym będą zjeżdżać. W ten sposób nie będą przeszkadzać sobie nawzajem, co w połączeniu ze sporymi rozmiarami całej atrakcji, umożliwiającymi zabawę nawet sześciorgu dzieci staje się gwarancją świetnej, wielogodzinnej zabawy. Dmuchane siedzisko też spełni swoją rolę. Dzięki nim rodzice czekając na maluchy, będą mogli zaznać chwilę odpoczynku.

Decydując się na wynajem „Rekina”, wybierasz profesjonalną, kompleksową obsługę. Zaraz po uzgodnieniu warunków przydzielimy Twojemu eventowi zespół techniczny, który zajmie się w całości transportem, montażem i obsługą całego dmuchańca. Na liście Twoich imprezowych obowiązków pozostanie bowiem wyłącznie cieszenie się udanym, świetnie zorganizowanym eventem.

  • Wymiary: (12 m x 9 m x 8 m)
  • Przepustowość: 6 os/min
  • Cena: od 2800 zł netto