Zjeżdżalnia dmuchana

Zjeżdżalnia "Wiking"

Odrobina norweskiej scenerii i klimatu na Twojej imprezie plenerowej? Z nami jest to możliwe. W ofercie naszej firmy umieściliśmy bowiem zjeżdżalnie dmuchaną w 100% odzwierciedlającą północnoeuropejskie piękno, tyle że w dziecięcym wydaniu. Co powiesz na Statek Wikingów – wielobarwną, dopracowaną w każdym szczególne i niezwykle wygodną zjeżdżalnię dmuchaną, która do tej pory rozkochała w sobie setki maluchów?

Z chęcią dostarczymy ją na Twój event. Razem z zespołem, który zajmie się jej transportem, montażem i obsługą. Zadba więc o to, by zabawa w jej granicach była całkowicie bezpieczna. Zabawa, której doświadczyć może nawet sześcioro dzieci jednocześnie. To pozwoli Ci uniknąć nieprzyjemnych kolejek do dmuchańca.

Statek Wikingów jest również tą atrakcją, która doda Twojemu eventowi uroku, a dzięki oryginalnemu wyglądowi (uwierz, nie spotkasz takiego dmuchańca nigdzie indziej) sprawi, że i Twoja impreza zyska rangę oryginalnej. Spore rozmiary całej zjeżdżalni sprawiają, że widoczna jest ona nawet z drugiego końca pola wynajętego pod event. Staje się więc dobrym punktem orientacyjnym. Widzisz? Statek Wikingów posiada same zalety. Do nich należy także cena, którą uatrakcyjniliśmy tak, jak to tylko możliwe, dla satysfakcji i zadowolenia naszych klientów, czyli również Ciebie.

  • Wymiary: (11 m x 9 m x 9 m)
  • Przepustowość: 15 os/min
  • Cena: od 2800 zł netto